wyszukiwanie zaawansowane
» » » Uchwyty do blach

Uchwyty do blach

Uchwyty (chwytaki) i zawiesia do transportu blach

W naszym asortymencie znajdą Państwo uchwyty do transportu w pionie i poziomie oraz zawiesia do transportu blach. Oferujemy chwytaki do podnoszenia i przemieszczania konstrukcji stalowych, blach, kręgów, aluminium, drewna i kamienia. Pozwalają one na sprawne podnoszenie w pionie i transport ładunków o różnych kształtach i wymiarach. Chwytaki do przenoszenia w poziomie umożliwiają transport pojedynczych blach lub całych pakietów.

W dziale tym znajdują się także uchwyty magnetyczne do blachy o szerokim zakresie zastosowań. Sprawdzą się one przy manipulacji materiałami ferromagnetycznymi. Seria uchwytów do podnoszenia gorących materiałów dopuszcza bezpieczne przemieszczanie ładunku o temperaturze do 180 stopni. Kategoria ta obejmuje także uchwyty do blach przegubowe do przenoszenia w pionie, uchwyty przestawne do pakietów blach oraz uchwyty śrubowe. Chwytaki do blach przestawne można wykorzystywać do przenoszenia pojedynczych lub związanych pakietów blach. Uchwyty śrubowe umożliwiają podnoszenie, obracanie i ciągnięcie blach i konstrukcji stalowych.

Uchwyty i zawiesia do blach, które Państwu oferujemy, wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Gwarantują bezpieczeństwo i sprawną pracę. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i łatwością obsługi. To sprzęt sprawdzony, zgodny z obowiązującymi przepisami, spełniający wymagania Dyrektywy Maszynowej. Jest to osprzęt wykonany precyzyjnie, przeznaczony do pracy wszędzie tam, gdzie konieczne jest przemieszczenie ładunku, bez względu na jego rozmiar, wagę i temperaturę. Można korzystać z nich nawet w trudnych i wymagających warunkach. Służymy pomocą i wsparciem technicznym w doborze właściwego osprzętu. Z naszymi produktami transport będzie bezpieczny i łatwy – zarówno w poziomie, jak i w pionie.