Wciągniki łańcuchowe | podnośniki kolejowe

 

Wciągniki łańcuchowe są niezbędne podczas podnoszenia, opuszczania i transportowania przy pomocy systemów dźwigowych. Najczęściej wykorzystywane są od podnoszenia ładunków służących do budowy różnego rodzaju konstrukcji. Wciągi łańcuchowe są wszechstronnie stosowane w różnych branżach. Mogą być używane zarówno wewnątrz zakładu, jak i na zewnątrz. Muszą sprostać wielu wymaganiom jak obciążenie, szybkość podnoszenia czy częstotliwość pracy.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo wciągarki łańcuchowe i wciągniki, w których długość łańcucha może być niestandardowa. Dostosujemy ją do Państwa potrzeb. Dostępne są tu wózki jezdne do wciągników, z napędem lub bez napędu. Szerokość wózka może zostać ustalona do określonej szerokości kształtownika. Oferowane przez nas podnośniki kolejowe PKC dostosowane są do podnoszenia maszyn i pojazdów. Doskonale sprawdzą się w warsztatach oraz pracach montażowych i remontowo-budowlanych.

 

Gama produktów w tej kategorii to wysokiej jakości urządzenia, które można dostosować do swoich potrzeb. Możliwość dostosowania długości łańcuchów czy szerokości wózków powoduje zwiększenie użyteczności urządzeń. Każde z nich spełnia restrykcyjne wymagania i wymogi Dyrektywy Maszynowej. Posiadają znak CE. Zapewniają bezpieczeństwo pracy i wydajność. Osprzęt ten wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, odpornych na korozję. Ich konstrukcja zapewnia niezawodną prace i długą żywotność. Sprzęty te cechują się odpornością na szybkie zużycie.

 

Oferowane przez nas wciągniki i podnośniki to solidne i sprawdzone urządzenia, gwarantujące stabilną i bezpieczną pracę. Każdy z nich posiada świadectwo jakości i instrukcję użytkowania. W przypadku wątpliwości, chętnie podpowiemy w wyborze optymalnych rozwiązań i produktów. Służymy również pomocą techniczną i doradztwem w zakresie doboru osprzętu.