wyszukiwanie zaawansowane
» » Trawersy, suwnice, żurawie

Trawersy, suwnice, żurawie

Trawersy, suwnice, żurawie

Trawersy do suwnic, suwnice producent, żurawie słupowe

 

W tej kategorii oferujemy Państwu urządzenia umożliwiające przenoszenie i podnoszenie elementów. Znajdują się tu trawersy do suwnic przestawne, o stałych punktach podwieszenia, przestawne z hakami , przestawne do wózka widłowego i do big-bagów. Ich użycie usprawnia przeładunek i zapobiega uszkodzeniu ładunku bez względu na jego rozmiar i wagę. Zostały one opracowane z uwzględnieniem warunków, w jakich będą pracować. W tym dziale znajdują się również akcesoria współpracujące z trawersami. Są to różnego rodzaju uchwyty do podnoszenia kręgów, rur betonowych i uchwyty trawersowe do wózka widłowego.

 

Znajdą tu Państwo suwnice bramowe. Ich zwrotna i lekka konstrukcja może zostać wyposażona we wciągnik ręczny lub elektryczny. To najpopularniejsze urządzenia wykorzystywane do przeładunku, podnoszenia, prac montażowych czy napraw. Ich lekkość i mobilność pozwalają na szybką zmianę miejsca pracy. Są to wysokiej jakości urządzenia o szerokim spektrum możliwości wykorzystania.

 

Oferowane przez nas żurawie słupowe mocowane na fundamencie lub płycie, przeznaczone są do pracy zarówno w budynkach, jak też na zewnątrz. Możliwe jest doposażenie ich we wciągnik elektryczny lub ręczny. Ich wysięg i wysokość podnoszenia mogą zostać dostosowane do potrzeb klienta. Pozwalają na szybkie, łatwe i bezpieczne przemieszczanie ładunków. Manewrowanie nimi jest łatwe i komfortowe, a montaż prosty.

 

Wszystkie oferowane urządzenia opatrzone są dokumentacją zgodną z wymogami Dyrektyw Europejskich. Wykonane zostały z uwzględnieniem oczekiwań i potrzeb klientów. To najwyższej jakości produkty gwarantujące bezpieczeństwo i wydajność pracy. Dzięki starannie przemyślanej konstrukcji i najwyższej jakości materiałów są funkcjonalne i wytrzymałe. W przypadku problemów z doborem urządzeń i ich oprzyrządowania służymy pomocą i fachowym doradztwem.


 

Copyright © 2018 CEcho Oprogramowanie sklepu shopGold.pl