wyszukiwanie zaawansowane
» » Osłony zawiesi i pasów mocujących

Osłony zawiesi i pasów mocujących

Osłony zawiesi i pasów mocujących

Osłony zawiesi pasowych i pasów mocujących

Oferujemy Państwu szeroki wybór osłon zawiesi i pasów mocujących, które charakteryzują się doskonałą jakością i dużą wytrzymałością mechaniczną. Zastosowane jako dodatkowe zabezpieczenie przed zużyciem zawiesi, gwarantują skuteczność. Okres zużycia zawiesi dzięki nim znacznie się wydłuży. Te doskonałe zabezpieczenia odpowiednie są do różnego rodzaju zawiesi.
 

W tej kategorii znajdą Państwo różnej szerokości osłony do zawiesi pasowych i pasów mocujących PES, osłona do zawiesi wężowych i pasów mocujących PES na rzep, zawiesia pasowe w osłonie poliuretanowej- zalewane, małe i duże osłony kątowe, kostki plastikowe do pasów mocujących do lawet, a także osłony gumowe. Zabezpieczą wszelkiego typu zawiesia pasowe. Zarówno jednocięgnowe jak też pętlowe jedno, dwu czy czterowarstwowe.
 

Nasze produkty wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Oferujemy osłony wykonane z odpornego na ścieranie i przecięcia poliuretanu, który zapewnia elastyczność i dopasowanie do kształtu podnoszonego ładunku. Osłony z gęsto tkanej taśmy PES, miękkie i cechujące się wysoką wytrzymałością. Można je wykorzystywać na całej długości zawiesia lub w miejscach narażonych na ścieranie. Chronią również przed bezpośrednim kontaktem zawiesi ze środkami chemicznymi, zabrudzeniami, czy smarami.
 

Częste użytkowanie zawiesi pasowych naraża je na przecieranie, co skraca ich żywotność. Osłony zawiesi pasowych i pasów mocujących znacznie przedłużają żywotność i czas pracy zawiesi. Są odporne na ścieranie. Łatwo dopasowują się do kształtu ładunku. W naszej ofercie na uwagę zasługują osłony kątowe, zabezpieczające przed ostrymi krawędziami ładunku. Uchronią one pas mocujący przed przecięciem, a ładunek przed upadkiem i uszkodzeniem. W przypadku wątpliwości chętnie służymy Państwu pomocą w doborze właściwej osłony.


 

Copyright © 2018 CEcho Oprogramowanie sklepu shopGold.pl