Krążki linowe, zblocza linowe

 

Zblocza linowe są niezbędnym elementem wyposażenia urządzeń dźwignicowych. Transport ciężkich ładunków w wielu zakładach byłby bez nich bardzo utrudniony. Produkty te mogą być stosowane w wielu gałęziach produkcji i przemysłu. Służą do bezpośredniego zawieszenia ładunku lub przy pomocy zawiesia. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju krążki linowe i zblocza. Można dopasować je do rodzaju i sposobu wykonywanej pracy. Bloczki linowe są elementem wewnątrzzakładowych linii transportowych. Współpracują z innym oprzyrządowaniem transportowym.

 

Krążki i zblocza oferowane w tej kategorii są zróżnicowane, dlatego każdy klient dobierze modele odpowiednie do własnych wymagań i potrzeb. Znajdą tu Państwo krążki linowe przykręcane o różnej średnicy. To zblocza o przemyślanej konstrukcji, które przeznaczone są do stałego montażu.

 

Krążki linowe rozbieralne z hakiem są idealne do wykorzystania w ciągach transportowych. Wyposażono je w górny hak z zapadką bezpieczeństwa. W ofercie znajdują się również krążki linowe rozbieralne z szaklą CKSZ, która zabezpiecza ładunek przed odczepieniem oraz krążki linowe rozbieralne z hakiem CKDR.

 

Nasze produkty zapewniają bezpieczną pracę w firmach, hutach i warsztatach, jako elementy ciągów transportowych oraz w wyciągarkach, bez ryzyka odczepienia się ładunku. Spełniają rygorystyczne normy europejskie. Wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Są trwałe i funkcjonalne, zabezpieczone przed korozją, zróżnicowanie w kształcie i konstrukcji – a więc odpowiednie do różnego rodzaju rozwiązań transportowych: od prostych po rozbudowane. Zapewniają długą żywotność i satysfakcję użytkownika. Chętnie pomożemy Państwu w doborze odpowiedniej wersji zbloczy i krążków do oczekiwanej nośności. Służymy pomocą techniczną w zakresie zalecanej grubości liny do danego zblocza.

 
  • spełniają wymagania aktualnej dyrektywy maszynowej
  • znakowanie: udźwig, znak CE, nazwa producenta, numer seryjny
  • współczynnik bezpieczeństwa: 4
  • dokumenty: deklaracja zgodności, instrukcja użytkowania