Punkty mocujące - ogniwa do przespawania i wkręcane - pętle linowe z gwintem

Kategoria ta obejmuje różnego rodzaju punkty mocujące, zapewniające stabilne przemieszczanie ładunków, do których zostaną zamontowane. Transport ładunku, który nie posiada zaczepów i może być narażony na uszkodzenie lub zagrażać pracownikom, należy zabezpieczyć. Pomogą w tym punkty mocujące. Zamontowane na transportowanym przedmiocie, posłużą do umocowania zabezpieczeń. Znajdą tu Państwo szeroki asortyment, pozwalający na znalezienie odpowiedniego rozwiązania do każdej sytuacji. To sposób na zabezpieczenie prawie każdego ładunku.

 

W naszej ofercie znajdują się punkty mocujące do przyspawania, ucho linowe z gwintem, śruby z uchem, haki do przyspawania, nakrętki z uchem, punkty mocujące,punktymocujące obrotowo i inne. Są one wysokiej jakości, wykonane z dużą precyzją w szerokim zakresie rozmiarów. Wszystkie produkty są zgodne z EN i z dyrektywą maszynową. Każdy produkt ma wystawioną deklarację zgodności. Wszystkie są odporne na korozję i warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

 

Nasze produkty cechują się różnorodnością i dużym wyborem rozmiarów. Różne sposoby mocowania, jak śruba lub spawanie, ułatwiają dobranie odpowiedniego modelu. Tam, gdzie nie można wykonać otworu na śruby, można przyspawać punkty mocujące. Często jest to niezmiernie ważna alternatywa. Dobrze zabezpieczony ładunek dotrze do celu nieuszkodzony. Zwiększa to także bezpieczeństwo pracowników.

 

Wszystkie punkty mocujące posiadają dedykowane im karty specyfikacyjne. Określone są tam ich parametry, takie jak dopuszczalny udźwig przy różnych kątach obciążenia. Zanim wybiorą Państwo właściwy rodzaj urządzenia, konieczne jest upewnienie się, że dany produkt spełni oczekiwania techniczne. W przypadku wątpliwości, chętnie udzielimy porady w zakresie doboru właściwego punktu mocującego oraz współpracujących z nim innych akcesoriów.