Uchwyty i zawiesia magnetyczne

W tej kategorii oferujemy Państwu uchwyty magnetyczne o różnych wymiarach i możliwościach. Dzięki nim każdy transport przebiegnie bezpiecznie i sprawnie. Uchwyty to osprzęt do transportu i manipulowania różnego rodzaju materiałami. Są przydatne nie tylko w czasie przenoszenia, ale także obróbki i produkcji. Mogą być wykorzystywane do transportu pionowego i poziomego.

W naszej ofercie znajdą Państwo uchwyty magnetyczne MC do ręcznego podnoszenie i manipulacji blachami, wypałkami, małymi blokami stalowymi oraz innymi materiałami stalowymi trudnymi do pochwycenia. Do urządzeń podnoszących proponujemy uchwyty magnetyczne PML. Te zawiesia magnetyczne pomogą w transporcie elementów płaskich i okrągłych. Materiały gorące do 180°C podniesie uchwyt magnetyczny NEO HOT. Przedmioty metalowe w temperaturach do 60°C pomogą przenieść uchwyty magnetyczne PMA. Magnetyczne zawiesia PML bez zewnętrznego zasilania obsługiwane za pomocą dźwigni posłużą do przenoszenia elementów płaskich i okrągłych.

Zawiesia magnetyczne oferowane przez nas wykonane są z materiałów gwarantujących ich długą żywotność i przydatność do pracy. Komponenty uchwytów magnetycznych pomalowane zostały proszkowo. Ich zastosowanie ogranicza dodatkowe koszty eksploatacji. Pozwalają na szybki i łatwy montaż a ich zwarta budowa i niewielka waga oraz silne pole magnetyczne zapewniają łatwą obsługę. Wszystkie uchwyty spełniają wymagania aktualnej dyrektywy maszynowej oraz normy zharmonizowanej. Posiadają wysoki współczynnik bezpieczeństwa.

Proponowany przez nas osprzęt wysokiej jakości posiada świadectwa jakości potwierdzające ich solidność i niezawodny mechanizm uchwytu. Szeroka oferta pozwala na wybór chwytaka magnetycznego odpowiedniego do bezpiecznego i ekonomicznego transportu metalowych ładunków. Służymy pomocą w doborze odpowiedniego osprzętu.