Uchwyty do kształtowników, zawiesia szczękowe

 

Podnoszenie i transportowanie kształtowników wymaga odpowiednich, specjalistycznych uchwytów. Znajdą je Państwo w tej kategorii. Uchwyty do kształtowników wykorzystywane są przy pracach budowlanych, tworzeniu różnego rodzaju konstrukcji, ale także w wielu innych dziedzinach przemysłu i produkcji. Przemieszczanie w pionie i poziomie ładunku o tak wyjątkowym formacie wymaga precyzji i najwyższej jakości materiałów. Oferowane przez nas produkty są zróżnicowane pod względem budowy, zasad działania i parametrów.

 

W dziale tym znajdą Państwo zawiesia szczękowe, zawiesia klamrowe, uchwyty magnetyczne, samozaciskowe i wiele innych, służących do przemieszczania kształtowników. Tak szeroki wybór pozwala na dobranie produktu do potrzeb i warunków pracy. Wszystkie, znajdujące się tu urządzenia są zgodne z normami europejskimi i opatrzone znakiem CE. Posiadają deklarację zgodności. Są zabezpieczone przed otwarciem się zacisku w czasie manewrowania ładunkiem.

 

Oferowane przez nas produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów i posiadają świadectwo jakości. Pozostają odporne na trudne warunki atmosferyczne i korozję. Gwarantują trwałość i pewność połączeń. Dzięki nim praca jest bezpieczna. Zapewniają długą żywotność i satysfakcję klientów. To sprawdzony standard uchwytów o wysokim współczynniku bezpieczeństwa. Ich konstrukcja uniemożliwia samoczynne odpięcie się ładunku.

 

Uchwyty, które się tu znajdują to doskonały osprzęt, niezbędny w wielu dziedzinach. Są niezawodne i zapewniają komfortową pracę. Każdy z Państwa znajdzie tu odpowiednie uchwyty do swoich potrzeb. Szeroka gama produktów daje duże możliwości doboru zgodnie z przeznaczeniem. Parametry urządzeń opisane są w karcie produktu każdego z nich. Nasi eksperci chętnie pomogą w doborze odpowiedniego uchwytu. Służymy radą oraz pomocą techniczną.