wyszukiwanie zaawansowane
» » » Uchwyty do wyrobów betonowych

Uchwyty do wyrobów betonowych

Uchwyty (chwytaki) do wyrobów betonowych


W tej kategorii znajdą Państwo różnego rodzaju uchwyty do podnoszenia pionowego, transportu i przenoszenia kręgów betonowych, chwytaki do płyt betonowych, zawiesia i uchwyty do rur, uchwyty do krawężników oraz bloczków betonowych.

Uchwyty do wyrobów betonowych ułatwią transport elementów wykonanych z betonu, o wielu różnych kształtach i rozmiarach stosowanych między innymi w przemyśle. Dedykowane im rozwiązania skutecznie zabezpieczą ładunek i pozwolą na bezpieczną i bezawaryjną pracę. Nasze produkty posiadają odpowiednie świadectwa jakości i spełniają wymagania aktualnej dyrektywy maszynowe. Uchwyty do wyrobów z betonu charakteryzuje zwiększona odporność na ścieranie, co wydłuża ich żywotność i przydatność we wszelkiego rodzaju transportach. Poszczególne komponenty uchwytów pomalowane zostały proszkowo, co chroni je przed korozją i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Do podnoszenia ręcznego lub za pomocą zawiesia bloczków betonowych, odpowiedni będzie uchwyt szczękowy. Do materiałów o delikatnych powierzchniach, bardziej narażonych na uszkodzenia chwytakiem, polecamy uchwyt do podnoszenia NMHW. Natomiast uchwyt do podnoszenia BLCW będzie najlepszy do  pionowego podnoszenia i przenoszenia elementów wykonanych z różnych materiałów, w tym niebetonowych, między innymi ze stali, drewna czy plastiku.

Bez względu na to, czy będą Państwo przemieszczać bloczki, płyty, kręgi czy inne wyroby betonowe, zapewniamy odpowiednie do tego celu uchwyty. Zachęcamy do szczegółowego przejrzenia naszej szerokiej oferty produktowej i wyboru odpowiedniego modelu ułatwiającego pracę. Chętnie pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania, odpowiadającego Państwa oczekiwaniom i potrzebom.
 

Copyright © 2018 CEcho Oprogramowanie sklepu shopGold.pl