wyszukiwanie zaawansowane
» » » Uchwyty do beczek

Uchwyty do beczek

Uchwyty (chwytaki) do podnoszenia beczek

Nasza oferta chwytaków do beczek umożliwia bezpieczny transport zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej, dzięki temu składowanie, przenoszenie i przemieszczanie każdej beczki będzie znacznie prostsze. Duży wybór umożliwia obsługę beczek wszelkiego rodzaju, zarówno metalowych, jak też z innych materiałów. Uchwyty do beczek mają prostą konstrukcję i łatwo je obsługiwać - to doskonałe przyrządy do wygodnego transportu beczek z wytłaczaną krawędzią czy pierścieniem zaciskowym. Pewny chwyt możliwy jest nawet na nierównym podłożu.

Dbamy, by zapewnić Państwu oprzyrządowanie poprawiające bezpieczeństwo i komfort pracy. Nasze uchwyty do beczek wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów a ich poszczególne komponenty zostały pomalowane proszkowo. Zwiększona odporność na ścieranie gwarantuje długą, bezawaryjną pracę. Specjalne zaciski i automatyczny mechanizm blokujący zwiększają bezpieczeństwo podnoszenia i przemieszczania beczek. Mocna konstrukcja oraz zastosowane rozwiązania umożliwiające obracanie beczek sprawiają, że w wielu sytuacjach uchwyty są niezastąpione.

W tej kategorii znajdą Państwo uchwyty typu BP, BK, do bezpiecznego podnoszenia i przemieszczania beczek stalowych VKFW, VKHW oraz VSHW. Wszystkie uchwyty do podnoszenia beczek posiadają deklarację zgodności oraz świadectwo jakości. W zależności od modelu można korzystać z nich pojedynczo lub parami. Pozwalają na przenoszenie nawet bardzo ciężkich beczek.

Oferowane przez nas uchwyty do beczek to najbardziej popularne urządzenia ze względu na swoją uniwersalność i przydatność. Gwarantują bezpieczną i wygodną pracę, bez ryzyka upadku przemieszczanej beczki. Mogą być wykorzystywane w większości zakładów przemysłowych. Zróżnicowana konstrukcja ułatwia dopasowanie chwytaka do posiadanego ładunku. W przypadku wątpliwości nasz zespół fachowców służy pomocą w doborze urządzenia.
 

Copyright © 2018 CEcho Oprogramowanie sklepu shopGold.pl