Zawiesia specjalne

 

W każdym zakładzie i magazynie potrzebne są urządzenia chwytające, uwzględniające oczekiwane wymagania w zakresie procesów technologicznych. W wielu przypadkach nie ma możliwości doboru rozwiązań uniwersalnych. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów oferujemy Państwu uchwyty specjalne do podnoszenia i transportu określonych ładunków. Są to specjalne rozwiązania technologiczne wspomagające procesy produkcyjne i zapewniające bezpieczeństwo.

 

Zawiesia specjalne, zawiesia widłowe i trawersy uniwersalne pozwalają na dostosowanie do potrzeb użytkownika. Są to zdejmowane urządzenia chwytające, dostępne w różnych wariantach wymiarowych oraz o zróżnicowanym udźwigu. Znajdą tu Państwo haki uniwersalne, uchwyty do kręgów zwojów drutu, do pionowego i poziomego przenoszenia paneli i płyt, stali, drewna, plastiku. W ofercie znajdują się także uchwyty do podnoszenia rur i prętów, do przemieszczania przedmiotów o delikatnych powierzchniach, uchwyty widłowe, ręczne i automatyczne, zaczepy bębnowe oraz szczypce do prętów stalowych.

 

Produkty te pozwolą na transport w pozycji pionowej i poziomej każdego ładunku. Wyposażenie w nie magazynu ułatwi pracę i zabezpieczy ładunek przed uszkodzeniem. Wszystkie produkty spełniają wymagania Dyrektywy Maszynowej i posiadają świadectwo jakości. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, odpornych na korozję. Zapewniają trwałość i żywotność. Gwarantują niezawodność i pewność połączeń.

 

Szeroka gama produktów zapewnia każdemu klientowi odpowiedni dobór uchwytów specjalnych. Ich parametry każdorazowo mogą być dostosowane do potrzeb użytkownika. Służymy pomocą techniczną w trudnościach w doborze oprzyrządowania urządzeń dźwignicowych. Doradzimy, jakie rozwiązanie wybrać, by praca przebiegała sprawnie i bezpiecznie.