Uchwyty do rur stalowych

 

Co zrobić, gdy ładunek ma niestandardowy kształt rury i uniwersalne uchwyty sobie z nim nie poradzą? Gdy jest to rura stalowa lub betonowa, znajda tu Państwo akcesoria do ich przemieszczania. Specjalnie do ich transportu skonstruowano zawiesia do rur i uchwyty, które zabezpieczą ładunek. Ich unikalna konstrukcja pozwoli na sprawne przemieszczanie rur. Mogą być wykorzystywane na zewnątrz i wewnątrz zakładu.

 

W tej kategorii znajdą Państwo uchwyty do rur stalowych i betonowych oraz zawiesia do rur. Rury betonowe to jeden z najczęściej spotykanych materiałów na budowach. Dzięki wyspecjalizowanym uchwytom sprawnie i szybko znajdą się one w miejscu docelowym. Uchwyty współpracują z różnego rodzaju urządzeniami i mogą służyć do przenoszenia rur o różnych średnicach i wagach. Rury stalowe z łatwością przetransportuje się z pomocą uchwytów do nich przeznaczonych. Nasza oferta obejmuje uchwyty USR i TLW do transportu rur i prętów, uchwyty do podnoszenia w poziomie typu HR, POR, URB i inne. Są tu także szczypce do rur i różnego rodzaju uchwyty magnetyczne.

 

Poszczególne urządzenia przystosowane są do przenoszenia rur z różnych materiałów i o różnych parametrach. Z pewnością ułatwią rozładunek i przeniesienie rur w miejsce ich montażu. Dzięki nim praca będzie znacznie lżejsza i szybsza, a ponadto bezpieczniejsza. Wykonane zostały z najwyższą precyzją i z doskonałej jakości materiałów. Każde urządzenie spełnia wymagania aktualnej dyrektywy maszynowej i posiada certyfikat bezpieczeństwa.

 

Przed wyborem określonego uchwytu do rur należy zapoznać się z parametrami dostępnych urządzeń. Ich specyfikacja techniczna wyznacza dopuszczalne obciążenie oraz zakres pracy. Właściwy dobór jest gwarancją satysfakcji klienta. Chętnie służymy pomocą w odpowiednim wyborze urządzenia, zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.