wyszukiwanie zaawansowane
» » » Klasa 10

Klasa 10

Klasa 10

Haki i ogniwa do zawiesi klasa 10

W tej kategorii znajdą Państwo haki i ogniwa do zawiesi klasy 10. Klasa 10 oznacza, że osprzęt ten wykonany jest ze stali w tej klasie. Zapewnia ona wytrzymałość na rozciąganie aż 1000 N/mm2 . Udźwig komponentów tej klasy jest 25% większy niż w klasie 8 a przy zachowaniu tych samych rozmiarów i ciężaru, ich nośność jest większa. Można bezpiecznie wykorzystywać je do zawiesi klasy 10. Z tego powodu znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, jak przemysł i transport czy budownictwo. Stal tej klasy sprawia, że haki do zawiesi są bardziej odporne na ścieranie i zużycie, co znacząco wydłuża ich żywotność. Przemieszczanie ładunków z ich użyciem będzie bezpieczne.

W ofercie znajdują się różnego rodzaju ogniwa do zawiesi klasy 10, haki, złączki łańcuchowe, szakle, krętliki i ściągacze. Wszystkie te akcesoria spełniają wymagania aktualnej dyrektywy maszynowej oraz normy zharmonizowanej PN-EN 1677  o podwyższonej wytrzymałości oraz posiadają stosowne świadectwa jakości. Komponenty elementów zostały pomalowane proszkowo, dzięki czemu zabezpieczone są przed korozją i czynnikami zewnętrznymi. Mogą zostać wykorzystane do budowy różnego rodzaju zawiesi. Wysoka twardość powierzchniowa materiału ogniwa do zawiesi klasy 10 sprawia, że zużywają się niezwykle wolno. Zawiesie oraz wszystkie jego części składowe należy dobierać oraz łączyć z osprzętem w tej samej klasie. Gwarantuje to wtedy bezpieczną pracę.

Wszystkie oferowane przez nas ogniwa oraz haki do zawiesi klasy 10 zapewniają długą żywotność i pełną satysfakcję klienta. Haki i ogniwa są łatwe w użyciu i zabezpieczają przed samoczynnym odpięciem ładunku. Bogata gama produktów daje możliwość doboru odpowiedniego produktu. Chętnie pomożemy Państwu dobrać odpowiednie haki i inne akcesoria zawiesi. Służymy radą w wyborze najlepszych dla danego ładunku rozwiązań.
 

Copyright © 2018 CEcho Oprogramowanie sklepu shopGold.pl