wyszukiwanie zaawansowane
» » » Nierdzewne

Nierdzewne

Nierdzewne

Ogniwa i inne akcesoria ze stali nierdzewnej do zawiesi

Zawiesia ze stali nierdzewnej wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie warunki nie sprzyjają innym, mniej odpornym na niekorzystne działanie otoczenia modelom. Nawet w agresywnym środowisku narażonym na korozję, ogniwa ze stali nierdzewnej do zawiesi będą służyć długo. Niezbędne są one w przemyśle chemicznym, morskim, energetyce, czy w oczyszczalniach ścieków, wszędzie tam, gdzie istnieje zwiększone ryzyko korozji.

W naszej ofercie znajdują się ogniwa główne, zbiorcze, przejściowe, złączki connex CWI, haki, szakle oraz łańcuchy WOX. Wszystkie ogniwa ze stali nierdzewnej do zawiesi spełniają wymagania aktualnej dyrektywy maszynowej i posiadają świadectwa jakości. Użyte do nich materiały w klasie 6 wykazują wytrzymałość na rozciąganie 600 N/mm2. Cechują się wysokim współczynnikiem bezpieczeństwa oraz zwiększoną odpornością na ścieranie. Akcesoria ze stali nierdzewnej do zawiesi gwarantują długą żywotność. Ich komponenty są zgrzewane i pomalowane zostały proszkowo, co zabezpiecza je przed korozją i złymi warunkami atmosferycznymi.

Znajdą tu Państwo akcesoria ze stali nierdzewnej do różnego rodzaju zawiesi. Zarówno do jedno-cięgnowych, jak i dwu-cięgnowych. Ogniwa dostępne są w różnych rozmiarach. Ogniwa przejściowe mogą być wykorzystywane jako część składowa zawiesi zgrzewanych lub jako ogniwo specjalne. Haki ze stali nierdzewnej posiadają zabezpieczenie przed wypięciem się ładunku i mogą służyć do powszechnego zastosowania.

Te najwyższej jakości akcesoria do zawiesi wykonane ze stali nierdzewnej zapewniają długą i bezpieczną pracę. Klienci będą usatysfakcjonowani ich wyborem. Wierzymy, że każdy z Państwa znajdzie tu ogniwa ze stali nierdzewnej do zawiesi i inne akcesoria odpowiednie do swoich potrzeb. Jeżeli będą mieli Państwo problemy z wyborem, chętnie pomożemy je rozwiązać.
 

Copyright © 2018 CEcho Oprogramowanie sklepu shopGold.pl