wyszukiwanie zaawansowane
» » » Klasa 12

Klasa 12

Klasa 12

Haki i ogniwa do zawiesi klasa 12

Zapraszamy do zapoznania się z kategorią akcesoriów zawiesiowych w klasie 12. Znajdą tu Państwo haki i ogniwa do zawiesi klasy 12. Oznacza to, że wykonane zostały ze stali tej klasy. Są tu różnego rodzaju ogniwa główne, zbiorcze, haki z zabezpieczeniem, skracające i inne, łańcuchy zawiesiowe, złączki i napinacze. Są one niezbędnym elementem zawiesi stosowanych wszędzie tam, gdzie transport ładunku wymaga podwyższonej wytrzymałości.

Wszystkie haki do zawiesi w klasie 12 oraz inne oferowane tu produkty łączy wysoki współczynnik bezpieczeństwa oraz spełnianie wymagań aktualnej dyrektywy maszynowej, zgodny z normą EN 12195 o podwyższonej wytrzymałości. Stal w klasie 12 zapewnia wytrzymałość na rozciąganie aż 1200 N/mm2. Haki do zawiesi w klasie 12 cechują się 25% wyższym udźwigiem od haków klasy 10. To znacząco redukuje ciężar, ponieważ jest to aż 40% w stosunku do klasy 10. Dzięki temu, pomimo dużego udźwigu użytkowanie osprzętu jest wygodne.

Ogniwa do zawiesi w klasie 10 oraz haki i ich komponenty pomalowane zostały proszkowo, chroni je to przed korozją i czynnikami atmosferycznymi. Zwiększona jest ich odporność na ścieranie i odkształcenia. Dzięki temu ich żywotność jest wydłużona i będą służyły przez wiele lat bezawaryjnie. Wszystkie haki i ogniwa zabezpieczone są przed samoczynnym odpięciem, co gwarantuje bezpieczną pracę nawet z ciężkim ładunkiem.

Doskonałe parametry wytrzymałościowe sprawiają, że akcesoria te mogą z powodzeniem służyć jako element zawiesia do wszystkich ładunków. Zalecane jest, by osprzęt w klasie 12 łączyć z zawiesiami w tej samej klasie. Oferta umożliwia dobranie wszystkich niezbędnych elementów i akcesoriów zawiesia w tej samej klasie. Z pewnością wybiorą Państwo odpowiednie haki i ogniwa do swoich potrzeb. W przypadku problemów służymy wsparciem i fachowym doradztwem.
 

Copyright © 2018 CEcho Oprogramowanie sklepu shopGold.pl