wyszukiwanie zaawansowane
» » » Klasa 8

Klasa 8

Klasa 8

Haki i ogniwa do zawiesi klasa 8

Akcesoria do zawiesi w klasie 8 to najpopularniejsze oprzyrządowanie. Wykorzystana do ich produkcji stal w klasie 8 zapewnia dużą wytrzymałość i wysoki udźwig. Haki i ogniwa do zawiesi tej klasy gwarantują długą żywotność. W kategorii tej znajdą Państwo ogniwa główne CA, zestawy ogniwowe CAZ, zestawy ogniwowe do zawiesi linowych i pasowych CAL, haki, złączki łańcuchowe, pasowe, łańcuchy, różnego rodzaju złączki, szakle, napinacze i krętliki DF.

W naszej ofercie znajdują się haki do zawiesi klasy 8: skracające z uchem, sworzniem, widełkowe, obrotowe, obrotowo- łożyskowe, ślizgowe i inne. Oferujemy ogniwa główne i zestawy ogniw stosowane jako górny element zawiesi łańcuchowych. Złączki łańcuchowe różnego typu oraz szeroki wybór szakli to akcesoria pozwalające na właściwe użytkowanie wszystkich rodzajów zawiesi.

Wszystkie oferowane przez nas akcesoria zawiesinowe w klasie 8 spełniają wymogi normy PN-EN. Komponenty wykorzystane do ich produkcji wykonane są również z tej klasy stali. Zabezpieczone zostały przed korozją i pomalowane proszkowo. Cechują się dużym współczynnikiem bezpieczeństwa, odpornością na ścieranie, temperaturę i rozciąganie a ich niska waga i duża wytrzymałość ułatwiają pracę. Haki i ogniwa do zawiesi klasy 8 są niezbędnym osprzętem w przemyśle, transporcie, budownictwie i w wielu innych dziedzinach. Ich konstrukcja zapobiega odczepieniu się ładunku.

Dobór haków i ogniw do zawiesi klasy 8 uzależniony jest od rodzaju zawiesi i ładunku. Odpowiednio dopasowane, zapewnią trwałość połączeń i bezpieczeństwo ładunku. Bogata gama produktów w tej kategorii spełni nawet najbardziej nietypowe potrzeby. Każdy z Państwa znajdzie tu odpowiednie do swoich zawiesi akcesoria. Jeżeli pojawią się problemy z wyborem, chętnie pomożemy dopasować odpowiednie ogniwa klasy 8 czy haki.
 

Copyright © 2018 CEcho Oprogramowanie sklepu shopGold.pl