wyszukiwanie zaawansowane
» » » Nierdzewne, Klasa 6

Nierdzewne, Klasa 6

Nierdzewne, Klasa 6

Zawiesia łańcuchowe nierdzewne i kwasodporne (klasa 6)

 

W tej kategorii znajdą Państwo zawiesia łańcuchowe nierdzewne w klasie 6c. To produkty najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Wszystkie wyprodukowano zgodnie z wymaganiami aktualnych dyrektyw: maszynowej oraz zharmonizowanej normy PN-EN 818-4. Charakteryzują się również wysokim współczynnikiem bezpieczeństwa, a do ich produkcji wykorzystano materiały najwyżej jakości, gwarantujące ich trwałość i niezawodność.

 

Dostępne w naszej ofercie zawiesia łańcuchowe nierdzewne nie są produktami jednorazowymi – wręcz przeciwnie! Odznaczają się dużą trwałością, a połączenia wykonane na ich złączkach umożliwiają łatwe dokonanie naprawy bądź regeneracji. Dzięki temu, że wyprodukowane są w 100% z nierdzewnych materiałów, kupujący nie musi obawiać się, że zawiesia zardzewieją. Co więcej, odpowiedni dobór gatunków stali umożliwia tym elementom pracę w agresywnym środowisku.

 

Oferowane przez nas zawiesia to produkty, do których dołączona jest zarówno deklaracja zgodności, jak i instrukcja użytkowania. Zapewniona jest również identyfikacja wszystkich komponentów zawiesia. Jakim gałęziom przemysłu dedykowane są dostępne w tej kategorii zawiesia? Przede wszystkim oczyszczalniom ścieków, przepompowniom, przemysłowi spożywczemu, przemysłowi chemicznemu, elektrowniom, przemysłowi morskiemu, placom zabaw oraz innym.

 

W naszym ofercie znajdziecie Państwu następujące zawiesia: łańcuchowe 2-cięgnowe, 3-cięgnowe, 4-cięgnowe, 1-pętlowe, 2-pętlowe oraz zawiesia nierdzewne, przeznaczone do pomp zanurzeniowych PCWI. Wszystkie produkty są najwyższej jakości, nierdzewne i kwasoodporne. W razie ewentualnych wątpliwości co do doboru odpowiedniego modelu, zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością doradzimy najlepsze, optymalne rozwiązanie! Wyjaśnimy również wszelkie, ewentualne wątpliwości i odpowiemy na nurtujące pytania.


 

Copyright © 2018 CEcho Oprogramowanie sklepu shopGold.pl