wyszukiwanie zaawansowane
» » » Klasa 12

Klasa 12

Klasa 12

Zawiesia łańcuchowe w klasie 12


Oferujemy Państwu szeroki wybór zawiesi łańcuchowych w klasie 12, które odznaczają się doskonałą jakością oraz wysokim współczynnikiem bezpieczeństwa. Do ich produkcji wykorzystane zostały materiały gwarantujące trwałość oraz odporność na korozję i ścieranie się. Dzięki temu żywotność zawiesi jest dłuższa, a satysfakcja naszych klientów – większa. Mamy pewność, że w naszej bogatej ofercie klienci z powodzeniem odnajdą potrzebne zawiesia.


W tej kategorii znajdą Państwo zawiesia, których poszczególne elementy malowane są proszkowo, zaś łańcuch został dodatkowo zabezpieczony przed korozją. Wszystkie produkty spełniają wymagania aktualnej dyrektywy maszynowej oraz zharmonizowanej normy PN-EN 818-4. Nasze zawiesia zapewniają również wysoki komfort użytkowania i bezpieczeństwo, a to dzięki wysokiej jakości wykonania.


Zawiesia łańcuchowe dostępne w naszej ofercie są nie tylko trwałe, ale też łatwe w regeneracji i ewentualnej naprawie. To zasługa połączeń wykonanych na złączkach, dzięki którym – w razie zniszczenia – nie będziecie musieli Państwo wymieniać zawiesi na nowe. W dowolnej chwili będziecie mogli poddać obecne naprawie. Do produkcji zawiesi producent wykorzystał zarówno łańcuch, jak i poszczególne komponenty wysokiej klasy stali.


W naszej ofercie czekają na Państwa zawiesia łańcuchowe 1-cięgnowe, 2-cięgnowe, 3-cięgnowe, 4-cięgnowe, 1-pętlowe, 2-pętlowe, 1-pętlowe obrotowe, 2-pętlowe obrotowe i zawiesia łańcuchowe o obwodzie zamkniętym, bezkońcowe. Do ich produkcji wykorzystany został innowacyjny profil łańcucha, który zapewnia doskonałą wytrzymałość i długą żywotność. Znaczna redukcja ciężaru sprawia, że nasze zawiesia są również wygodne w użytkowaniu – dlatego też świetnie sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu. W przypadku wątpliwości bądź trudności w doborze odpowiedniego rodzaju zawiesi, zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością doradzimy optymalne rozwiązanie.


 

Copyright © 2018 CEcho Oprogramowanie sklepu shopGold.pl