wyszukiwanie zaawansowane
» » » Klasa 8

Klasa 8

Klasa 8

Zawiesia łańcuchowe w klasie 8

 

W tej kategorii oferujemy Państwu zawiesia łańcuchowe w klasie 8, spełniające wymogi normy PN-EN 814-4. Do ich produkcji wykorzystano łańcuch w klasie 8 stali. Komponenty wykorzystane do produkcji zawiesi również wykonano w tej klasie stali. Klasa 8 stali charakteryzuje się dużą wytrzymałością i niską wagą. Jest to sprawdzony standard jakości zawiesi o dużej odporności na zużycie. Odznaczają się one wysokim współczynnikiem bezpieczeństwa. Zabezpieczone są przed korozją, a ich komponenty malowane są proszkowo.

 

Zawiesia, które tu Państwo znajdą, mają połączenia na złączkach umożliwiających naprawę i regenerację. Łatwo zidentyfikować wszystkie komponenty zawiesi. Oferujemy zawiesia łańcuchowe 1- cięgnowe, 2- cięgnowe, 3 - cięgnowe, 4- cięgnowe. Znajdują się tu także zawiesia łańcuchowe 1- pętlowe, 2- pętlowe, 1 - pętlowe obrotowe, 2-pętlowe obrotowe oraz łańcuchowe o obwodzie zamkniętym. Zawiesia łańcuchowe w tej klasie, są doskonałym osprzętem niezbędnym w wielu dziedzinach, jak np. przemysł, transport, budownictwo. Dobiera się je w zależności od ilości punktów zaczepienia ładunku, ciężaru ładunku, wymiarów podnoszonego ładunku, temperatury pracy, środowiska pracy, ostrych krawędzi ładunku, kąta odchylenia cięgien łańcucha od pionu.

 

Przedstawiamy Państwu zawiesia odporne na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie i temperaturę. Konstrukcja haków uniemożliwia samoczynne odpięcie się ładunku. W ofercie znajdziecie także haki bezpieczne, z automatycznym zabezpieczeniem. Ponadto zawiesia łańcuchowe mogą być zakończone, ogniwami, szaklami, hakami kontenerowymi, hakami sortowniczymi. Dla uzyskania płynnej regulacji cięgna łańcuchowe mogą być wyposażone dodatkowe w śrubę rzymską, która pozwoli na dokładne, precyzyjne ustalenie długości cięgna zawiesia.

 

Znajdujące się w naszej ofercie zawiesia łańcuchowe są najbardziej popularne ze względu na swoją uniwersalność. Możliwość ich skracania zwiększa ich użytkowość i przydatność. Zapewniają bezpieczną, wygodną i komfortową pracę. Nasi doradcy służą pomocą w doborze odpowiedniego zawiesia łańcuchowego.


 

Copyright © 2018 CEcho Oprogramowanie sklepu shopGold.pl