wyszukiwanie zaawansowane
» » » Klasa 10

Klasa 10

Klasa 10

Zawiesie łańcuchowe w klasie 10


Oferujemy Państwu zawiesia łańcuchowe, będące doskonałym osprzętem pomocniczym stosowanym w przemyśle, budownictwie, transporcie i wielu innych dziedzinach. Dzięki możliwości skracania ich stają się uniwersalne co do pożądanej długości. Ta kategoria charakteryzuje się współczynnikiem bezpieczeństwa 4. Spełnia wymagania aktualnej dyrektywy maszynowej oraz zharmonizowanej normy PN-EN 818-4.


Do produkcji łańcuchów oraz ich komponentów, wykorzystano stal w klasie 10. Osiąga ona wytrzymałość na rozciąganie równą 1000 N/mm2. Udźwig tego rodzaju zawiesi jest aż 25% większy niż klasy 8, przy zachowaniu tej samej wagi i średnicy łańcucha. Wymiary elementów są równe, lecz dopuszczalne obciążenie robocze znacznie większe. Komponenty pomalowane są proszkowo, a łańcuch zabezpieczony jest przed korozją.


Zwiększona odporność na ścieranie sprawia, że żywotność zawiesi jest dłuższa. Połączenia na złączkach umożliwiają naprawę i regenerację w przypadku uszkodzenia. Nie ma konieczności kupowania nowych zawiesi. Wszystkie komponenty są łatwe do identyfikacji. Haki posiadają zabezpieczenia, przed samoczynnym wypięciem, co gwarantuje bezpieczną pracę. Zawiesia łańcuchowe w klasie 10, są odporne na czynniki mechaniczne oraz temperaturę. Umożliwiają komfortową i w pełni bezpieczną pracę nawet z ciężkim ładunkiem.


Oferujemy zawiesia w różnych wersjach o różnej ilości cięgien dostosowane do różnej ilości punktów zaczepienia ładunku. Do wyboru są jedno, dwu, trzy i czterocięgnowe. Znajdą tu Państwo także zawiesia łańcuchowe o obwodzie zamkniętym bezkońcowe oraz pętlowe. One również występują w wersjach: jedno i dwupętlowej. Każde z nich ma także odpowiednik w postaci pętli obotowych. Z łatwością wybiorą Państwo odpowiednie zawiesie do swoich potrzeb. W przypadku problemów, chętnie pomożemy dobrać odpowiedni osprzęt.


 

Copyright © 2018 CEcho Oprogramowanie sklepu shopGold.pl