Koszyk0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Produkty » Akcesoria zawiesiowe » Klasa 10 (CECHO) » Hak z uchem i zapadką XCZO klasy 10
Hak z uchem i zapadką XCZO klasy 10 – oferta CECHO

Hak z uchem i zapadką XCZO klasy 10


Zapytaj o cenę

  • Opis produktu

CECHO · AKCESORIA ZAWIESIOWE · KLASA 10

Hak z uchem i zapadką XCZO klasy 10

XCZO to hak końcowy z uchem i sprężynową zapadką. Ucho umożliwia połączenie z zawiesiem przez odpowiednio dobrany element łączący. W tabeli znajdziesz DOR, gardziel i wymiary potrzebne do sprawdzenia współpracy z punktem podnoszenia.

Zobacz warianty i ceny w sklepie ↗

Znasz już właściwy wariant? Kup w firmowym sklepie CECHO. Potrzebujesz doboru? Napisz do CECHO.

 
Zakres DOR elementu1,4–40 t
Dobór6–32 mm
ZastosowanieHak końcowy · ucho

DANE DO DOBORU

Wymiary i warianty

Hak z uchem i zapadką XCZO klasy 10 — rysunek wymiarowy
Oznaczenia wymiarów odnoszą się do tabeli poniżej. Powiększ rysunek ↗
Hak z uchem i zapadką XCZO klasy 10 — parametry wariantów
SymbolŁańcuch [mm]DOR [t]D [mm]E [mm]H [mm]Φ [mm]L [mm]Masa [kg]
XCZO140061,41018,52120,51110,32
XCZO190071,91125,526251370,4
XCZO250082,5112527,5251370,6
XCZO40001041629,53235171,51,2
XCZO6700136,7193843,5432192,2
XCZO10000161024,54650512603,5
XCZO160002016275256552986,2
XCZO1900022192966626033011,5
XCZO265002626,53573757037612,2
XCZO40000324039878981,545817,5

Na telefonie przesuń tabelę w bok, aby zobaczyć wszystkie kolumny.

DOR podano w tonach. Wymiary i masy dotyczą danego wariantu. Nośność kompletnego zawiesia zależy również od jego konfiguracji, kątów pracy oraz pozostałych komponentów.

PRAWIDŁOWA KONFIGURACJA

Jak dobrać właściwy wariant?

Sprawdź nośność haka, światło ucha, prześwit gardzieli i parametry złączki. Zapadka ma domykać się samoczynnie. Nie przenoś obciążenia przez nosek ani zapadkę; kontroluj stan korpusu i ucha.

Dane do zapytania

Prześlij symbol, rozmiar, wymagane DOR, liczbę sztuk oraz zdjęcie lub rysunek współpracujących elementów. Opisz warunki pracy i ograniczenia miejsca przy połączeniu.

Kontrola przed użyciem

Sprawdź oznaczenia, kompletność, pęknięcia, odkształcenia, zużycie i korozję. Uszkodzonego elementu nie używaj. Montaż, eksploatację i kontrole prowadź zgodnie z instrukcją właściwego wyrobu.

Dokumentacja i dobór

Dobierając część do istniejącego układu, sprawdź jej identyfikację i dokumentację. Sama klasa wytrzymałości lub kolor nie potwierdzają zgodności wszystkich połączeń.

biuro@cecho.pl
+48 33 825 04 84

Wsparcie techniczne i serwis

Potrzebujesz oceny zużycia albo pomocy przy wymianie elementu? Prześlij oznaczenia i zdjęcia całego układu.

Dariusz Skwarek
dskwarek@cecho.pl
+48 692 943 742

PRAKTYCZNE PYTANIA

Najczęściej zadawane pytania

Jak połączyć XCZO z łańcuchem?

Użyj kompatybilnej złączki mechanicznej klasy 10 o odpowiednim rozmiarze i DOR. Samo ucho nie jest połączeniem widełkowym.

Gdzie sprawdzić ceny i dostępne opcje?

W firmowym sklepie CECHO wybierzesz wariant i sprawdzisz aktualną ofertę. Dla nietypowej konfiguracji skontaktuj się z naszym zespołem.

Dobierz część do swojego zastosowania

Porównaj parametry w tabeli lub prześlij wymagania do CECHO.

Zobacz warianty i ceny w sklepie ↗

Zobacz pozostałe elementy kategorii →

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIES
W celu ulepszenia zawartości naszej strony internetowej oraz dostosowania jej do Państwa osobistych preferencji, wykorzystujemy pliki cookies przechowywane na Państwa urządzeniach. Kontrolę nad plikami cookies można uzyskać poprzez ustawienia przeglądarki internetowej.
Są zawsze włączone, ponieważ umożliwiają podstawowe działanie strony. Są to między innymi pliki cookie pozwalające pamiętać użytkownika w ciągu jednej sesji lub, zależnie od wybranych opcji, z sesji na sesję. Ich zadaniem jest umożliwienie działania koszyka i procesu realizacji zamówienia, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów z zabezpieczeniami i w przestrzeganiu przepisów.
Pliki cookie funkcjonalne pomagają nam poprawiać efektywność prowadzonych działań marketingowych oraz dostosowywać je do Twoich potrzeb i preferencji np. poprzez zapamiętanie wszelkich wyborów dokonywanych na stronach.
Pliki analityczne cookie pomagają właścicielowi sklepu zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzi w interakcję ze sklepem, poprzez anonimowe zbieranie i raportowanie informacji. Ten rodzaj cookies pozwala nam mierzyć ilość wizyt i zbierać informacje o źródłach ruchu, dzięki czemu możemy poprawić działanie naszej strony.
Pliki cookie reklamowe służą do promowania niektórych usług, artykułów lub wydarzeń. W tym celu możemy wykorzystywać reklamy, które wyświetlają się w innych serwisach internetowych. Celem jest aby wiadomości reklamowe były bardziej trafne oraz dostosowane do Twoich preferencji. Cookies zapobiegają też ponownemu pojawianiu się tych samych reklam. Reklamy te służą wyłącznie do informowania o prowadzonych działaniach naszego sklepu internetowego.
ZATWIERDZAM
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
USTAWIENIA
ZAAKCEPTUJ TYLKO NIEZBĘDNE
ZGADZAM SIĘ