wyszukiwanie zaawansowane
» O nas

O nas

Jesteśmy producentem wprowadzającym zupełnie nową jakość na polskim rynku oferując zawiesia,  osprzęt do podnoszenia ładunków i systemy mocowania  w transporcie. W naszym portfolio znajdziecie Państwo również bogaty pakiet szkoleń w zakresie bezpiecznej eksploatacji zawiesi oraz szeroki zakres świadczonych usług.

Marka Cecho powstała w oparciu o fachową wiedzę i wieloletnie doświadczenia wykwalifikowanej kadry inżynierów. W zależności od potrzeb klienta proponujemy zarówno sprawdzone produkty jak i innowacyjne rozwiązania.

CEcho – BEZPIECZNIE, PROFESJONALNIE, RZETELNIE, TERMINOWO, KOMPLEKSOWO.

W pracy z klientem skupiamy się na konkretach, a filozofię  naszej marki można ująć w kilku słowach.

BEZPIECZNIE

Mając na uwadze, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości. Nasi klienci otrzymują certyfikowane produkty spełniające wymagania aktualnych norm oraz dyrektywy maszynowej.

PROFESJONALNIE

Jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie. Wiedzę naszą zdobyliśmy dzięki wieloletniej pracy w branży połączonej z pasją  podejmowania coraz to nowych wyzwań na płaszczyźnie zawodowej.

KOMPLEKSOWO

Począwszy od doradztwa, poprzez zaoferowanie optymalnych rozwiązań, dostarczenie odpowiednich produktów,  wdrożenie ich u klienta, następnie kontrolę szczegółowe, serwis i szkolenie operatorów zaspokajamy potrzeby klientów.

RZETELNIE  i TERMINOWO

Wiemy, że w obliczu rosnących oczekiwań klienta, terminowość i czas realizacji zamówienia są kluczowe. Dlatego dysponujemy zapleczem produkcyjno-magazynowym, a wypracowana przez lata sieć kontaktów z naszymi partnerami pozwala w sposób szybki i profesjonalny zrealizować Państwa zamówienia.
CECHO = PARTNER GODNY ZAUFANIA