wyszukiwanie zaawansowane
» Usługi

Kategorie

Katalog

Usługi

Świadczymy klientom szeroki zakres usług związanych z prowadzaną działalnością,  wśród nich najważniejsze to:
 

Kontrola szczegółowa zawiesi, remonty zawiesi


Zgodnie z prawem każde zawiesie, bez względu czy jest użytkowana na suwnicy czy dźwigu musi być poddana szczegółowej kontroli przynajmniej raz w ciągu 12 miesięcy. Jeśli chcesz zadbać o jeszcze większy poziom bezpieczeństwa dla swoich pracowników oraz przenoszonych ładunków, to zalecamy dodatkowe kontrole, zwłaszcza w przypadku intensywnego użytkowania zawiesi. Jesteśmy elastyczną firmą - oferujemy szczegółowe kontrole następujących zawiesi zarówno w zakładzie pracy klienta, jak i w naszej siedzibie: 
 • zawiesi linowych wg. PN-EN 13414Serwi i kontrola szczegółowa zawiesi
 • zawiesi łańcuchowych wg. PN-EN 818-4
 • zawiesi pasowych wg. PN-EN 1492-1
 • zawiesi wężowych wg. PN-EN 1492-2
 • zawiesi kombinowanych
 • różnego rodzaju wciągników łańcuchowych i linowych
 • urządzeń chwytających: uchwytów do blach, uchwytów śrubowych, chwytaków do kształtowników, uchwytów magnetycznych,  uchwytów specjalistycznych
 
Serwis i remonty zawiesi
 
Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do wykonywania obciążeń próbnych na maszynie wytrzymałościowej. Nasz wykwalifikowany i posiadający odpowiednie uprawnienia zespół fachowców dokonuje napraw i konserwacji. Zakres prac obejmuje takie działania jak:
 • wymiana elementów zawiesi, zapadek haków,
 • odnowienie tabliczki znamionowej,
 • planowanie powierzchni uchwytów magnetycznych,
 • szlifowanie elementów,
 • dorabianie części.
Każde kontrolowane zawiesie otrzymuje indywidualny dokument potwierdzający zdolność do dalszej pracy, tj. „protokół kontroli szczegółowej”, ponadto każde zawiesie zostaje oplombowane przywieszką, która zawiera informację o dacie kolejnej kontroli oraz indywidualny numer kontroli przywołany w świadectwie.

 
 

Doradztwo techniczne


W naszej pracy zawodowej często spotykamy się z dwoma pytaniami:

Jak to podnieść?
Jak to zamocować?


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów bezpłatnie podpowiadamy efektywne rozwiązania, które zapewnią maksimum bezpieczeństwa. Nasza wiedza i doświadczenia pomogły już wielu przedsiębiorstwom zaoszczędzić czas, pieniądze, a także znacząco poprawiły komfort użytkowania zawiesi. Jesteś zainteresowany tego typu wsparciem? Skorzystaj z formularza, opisz swój problem, a skontaktuje się z Tobą nasz specjalista, który pomoże w znalezieniu optymalnego rozwiązania. Doradzimy, jak użytkować zawiesie, aby służyło w zakładzie pracy dłużej i zgodnie z wszelkimi normami bezpieczeństwa.

PRZEJDŹ DO FORMULARZA – Jak to podnieść? Jak to zabezpieczyć?
 

Wybierz zaplatanie liny i zarabianie linek stalowych oraz inne usługi w Cecho


Dzięki zastosowaniu nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu poza kontrolą i serwisem zawiesi oferujemy również:
 

Zaplatanie Lin Stalowych

Zaplatanie lin stalowych wykonujemy zgodnie z normą PN-EN 13411-2. Zaplatamy liny z rdzeniem organicznym i stalowym. Zaplot możemy wykonać w pętlę, na kauszy, lub na sercówce powierzonej przez klienta. Korzystając z zaplatania lin stalowych w Cecho masz pewność, iż lina stalowa będzie służyć wiele lat w warunkach częstej eksploatacji.alt
 

Zakuwanie lin stalowych

Wykonujemy zakuwanie lin stalowych prasą hydrauliczną zgodnie z normą PN-EN 13411-8. Liny mogą być czarne, ocynkowane, nierdzewne, z rdzeniem stalowy, syntetycznym, organicznym. Do zakuwania lin stalowych stosujemy zaciski stalowe, aluminiowe, nierdzewne, miedziane, stożkowe FV, cylindryczne FW. Zakuwanie lin stalowych gwarantuje ich trwałość i umożliwia tworzenie zawiesi. Usługę wykonujemy własnymi materiałami lub powierzonymi przez klienta. Gwarantujemy szybkie terminu realizacji, aby skracać ewentualne przestoje w Twoim przedsiębiorstwie.
 
 

Zarabianie końcówek lin stalowych w stożek

Upalamy, zarabiamy i szlifujemy końcówki lin stalowych zabezpieczając ich końce przed rozplątaniem, co zapewnia długą i bezpieczną eksploatację liny
 
Zalewanie końcówek lin stalowych żywicą

Zalewamy końcówki lin stalowych żywicą WIRELOCK, stosując różnego rodzaju końcówki stożkowe zamknięta i otwarte.
 
Przejdź do strony głównej
Copyright © 2018 CEcho Oprogramowanie sklepu shopGold.pl